مخصوص خواننده سرگرمی تصویر ترکیه

مخصوص: خواننده سرگرمی تصویر ترکیه سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

با از خود گذشتگی به این مرحله رسیدیم / سرمربی تیم ملی فرانسه

به گزارش ایسنا، تیم ملی فرانسه موفق شد با برتری برابر اروگوئه راهی نیمه نهایی جام جهانی روسیه شود. سرمربی تیم ملی فرانسه: با از خود گذشتگی به این م..

ادامه مطلب

نامه منسوب به دفتر مدیر جمهوری جعلی است / وزارت ورزش

روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: نامه منسوب به دفتر رئیس‌جمهوری جعلی است. وزارت ورزش : نامه منسوب به دفتر مدیر جمهوری جعلی است ع..

ادامه مطلب

قائدی باید پول بیمه دیه مرحوم شاکر را بدهد

این روزها عنوان تصادف رانندگی مهدی قائدی در محافل خبری بسیار مطرح شده است و بازتاب داشته است. قائدی باید پول بیمه دیه مرحوم شاکر را بدهد ..

ادامه مطلب

بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می‌شود!

یک روزنامه پرنفوذ سعودی اعلام کرد که بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف برگزار می‌شود. این روزنامه همچنین از حضور کفاشیان در جلسه روز گذشته..

ادامه مطلب

اسکولاری و هیدینگ گزینه‌ی هدایت تیم ملی فوتبال عربستان

فدراسیون فوتبال عربستان از بین ۶ گزینه خارجی جایگزین ادگاردو بائوسا را گزینش خواهد کرد. اسکولاری و هیدینگ گزینه ی هدایت تیم ملی فوتبال عربست..

ادامه مطلب

عوض کردن موضع افتخاری بعد از جلسه با منصوریان ، ختلاف در هیات مدیره استقلال اوج گرفت

مدیرعامل استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران که در جلسه هیات مدیره مواضعی انتقادی راجع به کادر فنی داشت در چرخشی 180 درجه‌ای به حامی منصوریان تبدیل شد. ..

ادامه مطلب

از نتیجه بازی خوشحالم/ راه افزایش هنوز باز است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید همه چیز الان مساوی است و به بازی برگشت بستگی دارد. برانکو: از نتیجه بازی خوشحالم/ راه افزایش هنوز باز است ..

ادامه مطلب

ورود سیگار دوباره آزاد شد! ، ۴ هزار نفر در ورزشگاه آزادی

حدود 4 هزار نفر جهت تماشای دیدار پرسپولیس و سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی حاضر شده‌اند. ۴ هزار نفر در ورزشگاه آزادی/ ورود سیگار دوباره آزاد شد! ..

ادامه مطلب